Tepelná čerpadla NIBE  vzduch - voda.Výhody a specifikace:

- 30 let zkušeností ve vývoji a výrobě tepelných čerpadel NIBE.

- Výrobce nejúspornějších tepelných čerpadel systému vzduch-voda.

- Tento typ tepelného čerpadla využívá pro vytápění domu teplo obsažené ve venkovním vzduchu.

- Využívá se v případě, kdy není možné na pozemku vrtat hlubinný vrt nebo budovat zemní kolektory.

- Žádné z tepelných čerpadel vzduch-voda, která jsou na trhu dostupná, nedokáže pokrýt nároky na vytápění po celý rok, přesto přináší tento typ tepelného čerpadla značné úspory.

- Při kombinaci tepelného čerpadla vzduch-voda a elektrického topného tělesa pokrývá většinu požadavků na vytápění a topné těleso se zapíná pouze během špiček, při velmi nízkých teplotách.


Nabídka - kompletní zařízení pro vytápění, ohřev vody případně i ohřev Vašeho bazénu

V porovnání s jinými tepelnými čerpadly systému vzduch-voda dosahuje NIBE F2025 díky použitým SCROLL kompresorům a také díky dvoustupňovým ventilátorům mnohem vyšší účinnosti.

NIBE F2025 se dodává s výkonem 6, 8, 10 a 14 kW a je určen pro třífázové napětí 3×400V+N+PE 50Hz.
Instalací tepelného čerpadla NIBE F2025 můžete změnit stávající vytápění na velmi úsporný a ekonomický otopný systém.

Použijete-li NIBE F2025 společně s jednotkou NIBE VVM 300, získáte kompletní zařízení pro vytápění, ohřev vody případně i ohřev Vašeho bazénu.Tepelná čerpadla NIBE

Tepelné čerpadlo NIBE F2026 používá energii, kter je obsažena ve venkovním vzduchu. Z tohoto důvodu není potřeba budovat plošné zemní kolektory ani hlubinné vrty.NIBE F2026
Tepelné čerpadlo NIBE F2026 při porovnání s jinými tepelnými čerpadly systému vzduch -voda dosahuje zejména kvůli použití SCROLL kompresorům a také nepochybně díky dvoustupňovým ventilátorům daleko vyšší účinnosti. Tepelné čerpadlo NIBE F2026 je dodáváno o výkonu 6, 8 a 10 kW a je určen pro třífázové napětí 3×400V+N+PE 50Hz.
Pokud si nainstalujete tepelného čerpadla NIBE F2026, změníte stávající vytápění za velmi úsporný a ekonomický otopný systém.
Při použití tepelného čerpadla NIBE F2026 společně s jednotkou NIBE VVM 300 získáte kompletní zařízení pro vytápění, ohřev vody popřípadně i ohřev Vašeho bazénu.
Tepelné čerpadlo NIBE F2300 je určeno především pro větší rodinné domy nebo pro komerční využití.
NIBE F2030Použitím tepelného čerpadla NIBE F2300 odpadne nutnost zřizování vrtů nebo plošných zemních kolektorů kolektory, a to kvůli využívání venkovního vzduchu. Je konstruováno pro systémy teplovodního vytápění.
Tepelné čerpadlo NIBE F2300 se vyrábí ve výkonech 14 a 20kW a je vhodné zejména pro objekty s tepelnou ztrátou 12 - 25 kW.
Tepelné čerpadlo NIBE F2300 , společně s novým typem kompresoru SCROLL EVI zajistit teplotu topné vody až 65°C a při venkovní teplotě –25°C stále ještě vynikajících 63°C. Speciální pozornost při vývoji byla věnována hlučnosti, proto se řadí mezi nejtišší čerpadla na trhu.